Zautomatyzowana kuchnia w funkcjonalnym lokalu gastronomicznym. Jak o to zadbać?
Zautomatyzowana kuchnia w funkcjonalnym lokalu gastronomicznym. Jak o to zadbać?

Niezależnie od tego, jak duży lokal gastronomiczny prowadzisz, każda z prac wykonywanych przez Twój zespół powinna być maksymalnie zoptymalizowana. Czas to przecież pieniądz, a zwłaszcza w tej branży. Resto Quality podpowiada, z jakich urządzeń skorzystać, aby jeszcze bardziej podnieść funkcjonalność luksusowej restauracji, drobnej knajpki, baru czy chociażby pizzerii. Zapraszamy!

Dbaj nie tylko o podstawowe wyposażenie. Zwróć uwagę na szereg dodatkowych komponentów

Kompleksowe wyposażenie profesjonalnej kuchni nigdy nie było i prawdopodobnie nigdy nie będzie łatwym i tanim zadaniem. Ilość sprzętu niezbędnego do tego, aby prowadzić dobrej klasy lokal gastronomiczny, może przytłaczać nawet najbardziej zdeterminowanych przedsiębiorców. O konieczności kupna urządzeń, takich jak piec konwekcyjno-parowy, lodówek i szaf chłodniczych nie trzeba chyba nikogo przekonywać. To jednak zaledwie podstawa aranżacji Twojej kuchni. W asortymencie naszej firmy Resto Quality znajdziesz także wiele innych, niezbędnych akcesoriów oraz maszyn. Godna uwagi z całą pewnością będzie niezawodna zmywarka gastronomiczna. Ręczne czyszczenie zużytych naczyń w dobie błyskawicznej obsługi Klienta wydaje się być zwykłym marnowaniem czasu. Zwłaszcza, że nie jest to jednorazowy zabieg. Obowiązek umycia talerzy, misek i sztućców zachodzi przecież nawet kilka razy w ciągu jednego dnia roboczego. Automatyzacja takiego procesu sprawi, że Twoi pracownicy będą mogli przejść do innych, bardziej kluczowych zadań. Aktualnie sanepid nie odda lokalu do użytku, jeżeli na jego wyposażeniu zabraknie zmywarko-wyparzarki.

Zobacz, jakie jeszcze czynności w kuchni mogą zostać znacząco usprawnione

Pełnej automatyzacji lub zauważalnemu usprawnieniu podlega jednak nie tylko zmywanie naczyń, ale również liczne procesy w trakcie przyrządzania posiłków. Mowa oczywiście o krojeniu, szatkowaniu, ścieraniu lub nawet o obieraniu warzyw. Takie czynności potrafią być czasochłonne. Wie o tym każdy kucharz. Wybór asortymentu firmy Resto Quality umożliwi Ci zaoszczędzenie wielu minut pracy. Od kilku lat proponujemy kupno krajalnic, profesjonalnych mikserów, obieraczek lub nawet sokowirówek. Dzięki nam Twój lokal zyska na funkcjonalności, co tylko ucieszy każdego z odwiedzających Ciebie Klientów. Doskonała jakość dań, szybka obsługa – to jest teraz w cenie! Dodatkowo, każdy z wyżej wymienionych produktów został zaprojektowany z myślą o służeniu przez naprawdę długie lata. To dobra inwestycja na przyszłość.

KONTAKT

12 307 06 72
FAX
12 345 03 28
E-MAIL
info@restoquality.pl
Resto Quality
  • Resto Quality Sp. z o.o. 30-554 Kraków

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego: 0000511822, NIP: 675-150-38-22,
Kapitał zakładowy: 25 000,00 PLN

Dane kontaktowe

Prowadzimy szkolenia z obsługi sprzętów oraz organizujemy pokazy wybranych urządzeń.
Zapraszamy do kontaktu!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl