Filtruj produkty
Producent
Dostępność
Cena brutto
  • od
    do
Nowość

Piece cukierniczo-piekarnicze

Cukiernictwo to stały element menu każdego profesjonalnego punktu gastronomicznego, który dba o zadowolenie Klientów i dostarcza jedynie świeże dania. Desery w formie ciast już od dawna robią furorę wśród smakoszy tego jedzenia. Chcesz, aby prowadzony przez Ciebie lokal mógł pochwalić się pozytywnymi opiniami odwiedzających go osób? Zainwestuj we własny piec cukierniczy. Ten oferowany przez naszą firmę Resto Quality przełoży się na poszerzenie funkcjonalności Twojej kuchni. Oferujemy nie tylko pierwszorzędną jakość, ale także bardzo atrakcyjne ceny. Sprawdź stopień rozbudowania asortymentu na nowoczesne, niezawodne piece cukiernicze elektryczne!

Nowoczesny piec cukierniczy podniesie funkcjonalność Twojego biznesu!

Twoje zadowolenie oraz uśmiech na twarzy końcowego Klienta są dla Resto Quality najlepszą formą reklamy. Od wielu lat dbamy o unowocześnienie polskich lokali gastronomicznych, gdzie powinny znajdować się wyłącznie sprawdzonej jakości urządzenia, takie jak chociażby piece cukiernicze. W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie maszyny charakteryzujące się wysokim poziomem niezawodności, łatwością obsługi oraz bajecznie prostym czyszczeniem. Jesteśmy przekonani, że nasze piece cukiernicze elektryczne spełnią oczekiwania nie tylko zawodowych cukierników, ale przede wszystkim osób, którym przyjdzie skosztować przepysznych deserów. Resto Quality proponuje tradycyjne piece cukiernicze modułowe oraz komory wzrostowe, czyli piece konwekcyjno-parowe. W obu przypadkach umożliwiamy wybór nie tylko klasy produktu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że możesz posiadać ograniczenia przestrzeni w kuchni. Właśnie dlatego nasze piece cukiernicze przygotowaliśmy w kilku rozmiarach. Tak, aby oferta firmy Resto Quality wpasowała się w oczekiwania i możliwości większości przedsiębiorców. Co więcej, prezentowana przed Tobą kategoria zawiera również praktyczne akcesoria, wpływające na poszerzenie funkcjonalności niezbędnej maszyny, jaką w ostatnich latach stał się piec cukierniczy.

Nowoczesne piece cukiernicze elektryczne powinny wyróżniać się solidnością wykonania oraz posiadaniem wygórowanych parametrów technicznych. Możliwość wyboru zakresu temperatur i sposobu nagrzewania urządzenia – to wszystko posiadają piece cukiernicze od Resto Quality. Warto pamiętać również o ich wszechstronności, która pozwala na dowolny rodzaj wypieku. Nie można w tym wypadku sugerować się tylko nazwą, ponieważ profesjonalny piec cukierniczy będzie również idealnym wyposażeniem do serwowania pizzy lub innych słonych dań.

KONTAKT

12 307 06 72
FAX
12 345 03 28
E-MAIL
info@restoquality.pl
Resto Quality
  • Resto Quality Sp. z o.o. 30-554 Kraków

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego: 0000511822, NIP: 675-150-38-22,
Kapitał zakładowy: 25 000,00 PLN

Dane kontaktowe

Prowadzimy szkolenia z obsługi sprzętów oraz organizujemy pokazy wybranych urządzeń.
Zapraszamy do kontaktu!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl