Stoją Państwo przed wyborem zmywarki i wyparzarki gastronomicznej? W Resto Quality służymy pomocą! Przygotowaliśmy duży wybór urządzeń do zmywalni, spośród których warto wyróżnić zmywarki dla gastronomii uniwersalne oraz do szkła. Co najmniej te dwa rodzaje zmywarek powinny zasilić restaurację, żeby praca na kuchni przebiegała sprawnie. Wszystkie nasze zmywarki posiadają wyparzarkę, a to szczególnie ważne przy wyborze urządzenia do gastronomii. Zmywarko wyparzarka gastronomiczna to zakup na wiele lat, dlatego zanim się go dokona, dobrze jest porównać różne modele i ceny. Zapraszamy na przegląd najlepszych urządzeń do mycia naczyń.

Te zmywarki gastronomiczne trzeba wypróbować! Zobacz, czy wszystkie już znasz

Zmywarka gastronomiczna o obniżonej awaryjności to maszyna, której nie można pominąć podczas przeglądu najlepszych modeli dla gastronomii. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, sprowadziliśmy zmywarki oraz wyparzarki gastronomiczne od różnych producentów, w tym włoskich. Ich ceny zachęcają do zakupu, a pozytywne opinie upewniają w przekonaniu, że to najlepszy wybór. Najpopularniejsze, a przy tym najbardziej funkcjonalne w restauracjach okazują się zmywarki uniwersalne, w których można myć talerze, niewielkie garnki oraz szkło. Przydatna jest funkcja wyparzania, jaką posiadają nasze wszystkie urządzenia, np. zmywarka gastronomiczna firmy Krupps. Dobrym wyborem do kawiarni będzie maszyna myjąca do szkła, talerzyków i spodków. W większych lokalach przyda się ekologiczna zmywarka kapturowa, a także urządzenie do mycia tac i garnków. Wydajne zmywarki gastronomiczne oszczędzają wodę i płyny myjące, co jest bardzo ważne w restauracjach, gdzie panuje duży ruch. Wart wypróbowania jest zarówno wyparzacz gastronomiczny, jak i zmywarka do gastronomii z elektronicznym układem sterowania. Do piekarni polecamy też modele na kosze piekarnicze, a do cukierni trwałe zmywarki do blach. Wszystkie z wymienionych produktów są dostępne w Resto Quality.

KONTAKT

12 307 06 72
FAX
12 345 03 28
E-MAIL
info@restoquality.pl
Resto Quality
  • Resto Quality Sp. z o.o. 31-227 Kraków

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego: 0000511822, NIP: 675-150-38-22,
Kapitał zakładowy: 25 000,00 PLN

Dane kontaktowe

Prowadzimy szkolenia z obsługi sprzętów oraz organizujemy pokazy wybranych urządzeń.
Zapraszamy do kontaktu!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl