Zmywarki gastronomiczne

Stoją Państwo przed wyborem zmywarki i wyparzarki gastronomicznej? W Resto Quality służymy pomocą! Przygotowaliśmy duży wybór urządzeń do zmywalni, spośród których warto wyróżnić zmywarki dla gastronomii uniwersalne oraz do szkła. Co najmniej te dwa rodzaje zmywarek powinny zasilić restaurację, żeby praca na kuchni przebiegała sprawnie. Wszystkie nasze zmywarki posiadają wyparzarkę, a to szczególnie ważne przy wyborze urządzenia do gastronomii. Zmywarko wyparzarka gastronomiczna to zakup na wiele lat, dlatego zanim się go dokona, dobrze jest porównać różne modele i ceny. Zapraszamy na przegląd najlepszych urządzeń do mycia naczyń.

Podstawa pod zmywarkę Krupps 500x500 | 500x600 | PZK Podstawa pod zmywarkę Krupps 500x500 | 500x600 | PZK
Producent: Resto Quality
950,00 zł (brutto: Cena brutto: 1 168,50 zł )
szt.
zobacz więcej
Stojak na 13 talerzy | do zmywarek Krupps | 655x240x130 mm | 1160 Stojak na 13 talerzy | do zmywarek Krupps | 655x240x130 mm | 1160
Producent: Resto Quality
400,00 zł (brutto: Cena brutto: 492,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Te zmywarki gastronomiczne trzeba wypróbować! Zobacz, czy wszystkie już znasz

Zmywarka gastronomiczna o obniżonej awaryjności to maszyna, której nie można pominąć podczas przeglądu najlepszych modeli dla gastronomii. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, sprowadziliśmy zmywarki oraz wyparzarki gastronomiczne od różnych producentów, w tym włoskich. Ich ceny zachęcają do zakupu, a pozytywne opinie upewniają w przekonaniu, że to najlepszy wybór. Najpopularniejsze, a przy tym najbardziej funkcjonalne w restauracjach okazują się zmywarki uniwersalne, w których można myć talerze, niewielkie garnki oraz szkło. Przydatna jest funkcja wyparzania, jaką posiadają nasze wszystkie urządzenia, np. zmywarka gastronomiczna firmy Krupps. Dobrym wyborem do kawiarni będzie maszyna myjąca do szkła, talerzyków i spodków. W większych lokalach przyda się ekologiczna zmywarka kapturowa, a także urządzenie do mycia tac i garnków. Wydajne zmywarki gastronomiczne oszczędzają wodę i płyny myjące, co jest bardzo ważne w restauracjach, gdzie panuje duży ruch. Wart wypróbowania jest zarówno wyparzacz gastronomiczny, jak i zmywarka do gastronomii z elektronicznym układem sterowania. Do piekarni polecamy też modele na kosze piekarnicze, a do cukierni trwałe zmywarki do blach. Wszystkie z wymienionych produktów są dostępne w Resto Quality.

Zmywarka gastronomiczna to nieodzowny element wyposażenia każdej restauracji

Dawno i bezpowrotnie minęły czasy pracowników gastronomii dokonujących żmudnego ręcznego mycia naczyń i sztućców. Zmywarko wyparzarka gastronomiczna to konieczność nie tylko ze względu na to, by móc bez obaw oczekiwać odbioru lokalu, a także każdej kolejnej wizyty Sanepidu, ale także z uwagi na ekonomię. Ta jest bowiem bezlitosna. Nie tylko radykalnie maleje niezbędny nakład pracy, ale także ilość zużywanej przy tym wody. Poza tym, zmywarki gastronomiczne działają w sposób niemal błyskawiczny, dzięki czemu umyte naczynia po wysuszeniu w krótkim czasie mogą zostać ponownie wykorzystane i trafić na stoły. I na tym jednak nie koniec: wyparzarki gastronomiczne eliminują problem wszelkich drobnoustrojów, jakie mogłyby pozostawać na naczyniach poddawanych odbywającemu się w niższej temperaturze myciu ręcznemu. Profesjonalna zmywarka do gastronomii jest więc jednym z najważniejszych urządzeń podnoszących bezpieczeństwo sanitarne. To bardzo ważne zagadnienie, jako że prowadzenie działalności tego rodzaju wymaga wzbudzania zaufania konsumentów, które może się załamać przez błahe nawet uchybienia.

Warto więc zadbać o to, by wyposażyć zaplecze swojego lokalu w jak najlepszy sprzęt pozwalający cieszyć się pełni współczesnymi osiągnięciami techniki w tym zakresie. Oferta firmy Resto Quality wychodzi naprzeciw wszystkim potrzebom wymagających odbiorców działających w branży gastronomicznej, toteż każdy wyparzacz gastronomiczny, jaki został do niej włączony stanowi niezawodne urządzenie godne pełnego zaufania. Atrakcyjne jak na tak dobre zmywarki gastronomiczne ceny do kolejny nasz atut. Warto więc zapoznać się z tym znakomitym asortymentem bliżej i poznać charakterystyki poszczególnych modeli.

Zmywarko wyparzarka gastronomiczna odpowiednia dla Twojego lokalu czeka w naszej ofercie

Przygotowana przez Resto Quality oferta obejmuje rozmaite zmywarki dla gastronomii zróżnicowane cenowo, a także pod względem przeznaczenia. Niezależnie jednak od konkretnego modelu, wszystkie są urządzeniami stanowiącymi rezultat rzetelnej pracy najlepszych fachowców, o czym niezbicie świadczą znakomicie dopracowane rozwiązania techniczne w nich zastosowane. To, jaką wygodę zapewniać będzie zmywarka gastronomiczna podczas pracy zależy nie tylko od bardzo szybkiego procesu mycia, ale także od m.in . łatwości sterowania i kontroli. Przyjazne dla użytkownika interfejsy, ekrany dotykowe, możliwość ustawiania poszczególnych parametrów, to część rozwiązań decydujących o zaletach tego sprzętu w tym zakresie. Wydajne pompy myjące, zaprojektowane w przemyślany sposób ramiona myjąco-płuczące, skuteczne filtry i odpowiednie prowadnice sprawiają z kolei, że każdy proces mycia jest wysoce skuteczny, a zmywarka do gastronomii poradzi sobie z wszelkimi pojawiającymi się na trafiających do niej naczyniach czy sztućcach zabrudzeniami. Efekt będzie najdoskonalszy, jeśli zmywarko wyparzarki gastronomiczne wspomagane będą poprzez zastosowanie odpowiednich środków myjących. Dobrze znając potrzeby, z jakimi zmagać się trzeba w pracy restauracji i innych lokali, również i je włączyliśmy do naszej oferty: dostarczamy zarówno płyny do mycia, jak i nabłyszczające. Z nami łatwiej więc osiągnąć sukces i zadowolić wszystkich gości najwyższym poziomem obsługi, a jednocześnie znacznie zmniejszyć nakład niezbędnej przy tym pracy i kosztów. Dobrze dobrany do potrzeb lokalu wyparzacz gastronomiczny to jedna z najważniejszych inwestycji. Zapraszamy do kontaktu.

KONTAKT

12 307 06 72
FAX
12 345 03 28
E-MAIL
info@restoquality.pl
Resto Quality
  • Resto Quality Sp. z o.o. 30-554 Kraków

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego: 0000511822, NIP: 675-150-38-22,
Kapitał zakładowy: 25 000,00 PLN

Dane kontaktowe

Prowadzimy szkolenia z obsługi sprzętów oraz organizujemy pokazy wybranych urządzeń.
Zapraszamy do kontaktu!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl