Filtruj produkty
Dostępność
Cena brutto
  • od
    do
Nowość

Krajalnice do wędlin

Profesjonalne oraz kompleksowe wyposażenie Twojego lokalu gastronomicznego bądź sklepu jest prawdziwym wyznacznikiem sukcesu przedsiębiorstwa. Resto Quality pomoże Ci go osiągnąć! W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie rozbudowaną ofertę na niezawodne krajalnice do wędlin. To element właściwie niezbędny w tego typu miejscu. Jeszcze kilkanaście lat temu mięso lub sery dzieliło się ręcznie, przy pomocy noża. Unowocześnienie lokali gastronomicznych oraz obecność maszyn, takich jak krajalnica do wędlin automatyczna znacząco ułatwiły obsługę Klienta. Chcesz podnieść jakość świadczonych przez Ciebie usług? Zapoznaj się z naszym asortymentem!

Krajalnica do wędlin automatyczna przyśpiesza oraz poprawia jakość krojenia mięsa lub sera!

Jeżeli kiedykolwiek próbowałeś ręcznego krojenia setek plasterków sera bądź mięsa doskonale zdajesz sobie sprawę, jak ciężka jest to praca. Zwłaszcza, jeśli trzeba ją wykonać nawet do kilku razy w ciągu jednego dnia. Profesjonalna krajalnica do wędlin automatyczna zauważalnie ułatwia takie procesy. Maszyny oferowane przez Resto Quality posiadają dokładną regulację krojenia w naprawdę szerokich zakresach. Sprawdź ofertę na krajalnice do wędlin i wybierz urządzenie, które najbardziej pasuje do profilu prowadzonej przez Ciebie działalności. Jesteśmy przekonani, że u nas znajdziesz rozwiązanie usprawniające codzienną pracę w różnych lokalach gastronomicznych.

Jako doświadczeni specjaliści zwracamy również uwagę na kwestię bezpieczeństwa oraz czystości. Krajalnice do wędlin oferowane przez Resto Quality spełniają rygorystyczne normy sanitarne, są bajecznie proste w użytkowaniu bądź czyszczeniu. Dodatkowo, pierwszorzędna klasa wykonania gwarantuje maksymalny poziom bezpieczeństwa podczas korzystania. Urządzenia, które znalazły się w naszym asortymencie posiadają także transparentną osłonę tarczy tnącej oraz ergonomiczny uchwyt mechanizmu tnącego. Te wszystkie czynniki sprawiają, że krajalnice do wędlin stanowią bezpieczny oraz niezwykle funkcjonalny dodatek każdego lokalu gastronomicznego. Należy też zauważyć, że tego typu miejsca nie są jedynym punktem zastosowań maszyn służących do bardzo precyzyjnego krojenia mięsa czy sera. Krajalnice do wędlin do sklepu spożywczego również są niezwykle popularne. Tak samo jest w przypadku publicznych stołówek, czy kuchni w szkołach.

KONTAKT

12 307 06 72
FAX
12 345 03 28
E-MAIL
info@restoquality.pl
Resto Quality
  • Resto Quality Sp. z o.o. 30-554 Kraków

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego: 0000511822, NIP: 675-150-38-22,
Kapitał zakładowy: 25 000,00 PLN

Dane kontaktowe

Prowadzimy szkolenia z obsługi sprzętów oraz organizujemy pokazy wybranych urządzeń.
Zapraszamy do kontaktu!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl