O firmie

To istniejąca od 2014 roku firma, która jest dostawcą profesjonalnego sprzętu do gastronomii. Dewizą naszej firmy jest oferowanie produktów, które charakteryzują się dobrą jakością, która jest połączona z bardzo atrakcyjną ceną. Nasza firma skupia się również na tym, aby dostarczać na rynek ciekawe produkty niedostępne do tej pory w Polskiej dystrybucji. Nasze produkty dostarczamy do końcowych klientów wyłącznie przez wyselekcjonowanych dystrybutorów na terenie całego kraju, posiadających odpowiednią wiedzę oraz zaplecze serwisowe. Co roku do naszej oferty są dołączanie kolejne setki produktów, dzięki którym nasza oferta staję się coraz bardziej kompleksowa i konkurencyjna. Wraz z poszerzaniem asortymentu staramy się, aby oferowane przez nas produkty miały coraz lepszą dostępność.

Nasza oferta

W ofercie Resto Quality znajdziesz bogaty asortyment wyposażenia dedykowanego pizzeriom, piekarniom, lodziarniom, kawiarniom oraz innym placówkom gastronomicznym. Oferujemy nie tylko piecze konwekcyjno-parowe, ale również urządzenia do obróbki mechanicznej i termicznej, zmywarki gastronomiczne i wiele więcej.

Współpracujemy z sieciami dystrybutorów, co umożliwia nam szeroki zasięg i dostępność naszych produktów na rynku.

Nasz asortyment stale się rozszerza, aby sprostać potrzebom naszych klientów.

Współpraca

Współpracujemy z renomowanymi producentami, takimi jak:

Mychef, Crem, Alphatech, Zanolli, Animo, Krupps, Elektra, Zernike, Cime, Piron, Fiorenzato.

Dzięki temu możemy zapewnić wysoką jakość i niezawodność naszych urządzeń.

Współpraca Alphatech
Współpraca Animo
Współpraca Cime
Współpraca Crem
Współpraca Elektra
Współpraca Fiorengato
Współpraca Hoshizaki
Współpraca Inoxtrend
Współpraca Krupps
Współpraca mychef
Współpraca Piron
Współpraca Revolmatic
Współpraca Zanolli
Współpraca Zernike

Dlaczego Resto Quality

Platforma B2B

Platforma B2B

Zamówienia na nasz asortyment można składać u naszych Partnerów Handlowych, których jest ponad 200 na terenie całej Polski. Każdy Partner posiada dostęp do platformy b2b, który umożliwia stały podgląd do stanów magazynowych oraz sprawne składanie zamówień.

Serwis Resto Quality

Serwis

Wybierając nasze produkty można liczyć na niezawodną obsługę serwisową. Posiadamy już ponad 60 punktów serwisowych na terenie całej Polski. Dzięki temu możemy zagwarantować coraz szybszą reakcję serwisową na zgłoszenia reklamacyjne. Obecnie ponad 35% z nich rozpatrywanych jest w ciągu 24 godzin i zapewniamy, że ta liczba ciągle będzie wzrastać.

Szkolenia

Szkolenia

Właściwe użytkowanie oraz konserwacja urządzeń nie tylko przedłużają ich żywotność ale też co niezwykle istotne pozwalają zdecydowanie oszczędzić czas przygotowywania potraw. Dzięki dodatkowej ofercie szkoleń klient może zapoznać się z cennymi wskazówkami szefów kuchni oraz z praktycznymi radami pracowników serwisu.

Kanał Youtube

Kanał Youtube

Nasze filmy na kanale Youtube zyskują coraz większą popularność. Swoją aktywność rozpoczęliśmy w lipcu 2021 i osiągnęliśmy już liczbę 50 nagrań. Znajdą Państwo wśród nich materiały instruktażowe, marketingowe, prezentacje oraz praktyczne wskazówki dot. codziennej konserwacji różnego rodzaju urządzeń.


Zostań naszym dystrybutorem

Zajmujesz się sprzedażą urządzeń Gastronomicznych i chcesz zostać Naszym partnerem?

Skontaktuj się z nami!


KONTAKT

12 307 06 72
FAX
12 345 03 28
E-MAIL
info@restoquality.pl
Resto Quality
  • Resto Quality Sp. z o.o. 30-554 Kraków

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego: 0000511822, NIP: 675-150-38-22,
Kapitał zakładowy: 25 000,00 PLN

Dane kontaktowe

Prowadzimy szkolenia z obsługi sprzętów oraz organizujemy pokazy wybranych urządzeń.
Zapraszamy do kontaktu!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl