Przymierzasz się do zakupu witryny chłodniczej lub cukierniczej? Zobacz, co charakteryzuje sprzęt wysokiej jakości!
Przymierzasz się do zakupu witryny chłodniczej lub cukierniczej? Zobacz, co charakteryzuje sprzęt wysokiej jakości!

Wiele lokali nie może się obejść bez tego rodzaju urządzeń. Witryna chłodnicza stanowi niezbędny element wyposażenia w kawiarni, cukierni, restauracji czy sklepie spożywczym. Resto Quality od lat dostarcza sprzęt gastronomiczny z górnej półki, co przekłada się na duże doświadczenie oraz stale rozwijane know-how. Wszystkim, którzy stawiają pierwsze kroki w branży lub chcą poszerzyć swoje menu / asortyment, z pewnością przyda się kilka celnych wskazówek dotyczących doboru witryny chłodniczej .

Estetyczny wygląd to nie wszystko. Liczy się przede wszystkim możliwość regulacja parametrów urządzenia.

W pierwszej kolejności radzimy zwrócić uwagę na termostat odpowiedzialny za ustawianie temperatury. Każdy produkt – od różnego rodzaju ciast i wypieków, przez wędliny, mięsa czy sery, a skończywszy na gotowych daniach – wymaga przechowywania w nieco innych warunkach. Zachowanie atrakcyjnego, apetycznego wyglądu jest równie ważne, co utrzymanie świeżości artykułów spożywczych. Dlatego witryna chłodnicza powinna posiadać elektronicznych i precyzyjny system regulacji temperatury. Z dokładnością do dziesiątych części stopni Celsjusza. W bogatym asortymencie Resto Quality posiadamy wiele modeli witryn cukierniczych, wyposażonych w nowoczesne i niezawodne układy chłodnicze. Użyteczność sprzętu zwiększają także regulowane nóżki u podstawy, a także łatwość w przestawianiu półek wewnątrz regału.

Rodzaj zastosowanego w witrynie czynnika chłodniczego wiele mówi o jej wydajności

Im mniejsze zużycie energii, tym niższe koszty eksploatacji. Rodzaj zasilania oraz moc są Są zatem jednym z głównych parametrów w wyborze odpowiedniego urządzenia. Aczkolwiek aspekt ekonomiczny to nie jedyna rzecz, o jaką w firmie Resto Quality staramy się należycie zadbać. Dla nas, podobnie jak i dla coraz większej części konsumentów, liczy się także ekologia. Dlatego w naszych witrynach chłodniczych stosujemy takie substancje, które obok wysokich parametrów wydajnościowych posiadają możliwie najniższy współczynnik GWP (ang. Global Warming Potential). I tak potencjał tworzenia efektu cieplarnianego czynnika R600a został oceniony na 3 GWP. Gdzie w przypadku popularnych jeszcze kilka lat temu freonów GWP przekraczał nawet 10 tysiecy! Zainteresowanych naszymi witrynami cukierniczymi zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami handlowymi Resto Quality.

KONTAKT

12 307 06 72
FAX
12 345 03 28
E-MAIL
info@restoquality.pl
Resto Quality
  • Resto Quality Sp. z o.o. 30-554 Kraków

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego: 0000511822, NIP: 675-150-38-22,
Kapitał zakładowy: 25 000,00 PLN

Dane kontaktowe

Prowadzimy szkolenia z obsługi sprzętów oraz organizujemy pokazy wybranych urządzeń.
Zapraszamy do kontaktu!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl