W naszej ofercie czeka na Państwa nowoczesna, elegancka witryna chłodnicza, znakomita do ekspozycji specjałów na blacie lub tuż obok baru. Wybraliśmy najlepszych producentów, aby dostarczyć witryny cukiernicze, których ceny są niskie, a jakość nienaganna. Takie witryny chłodnicze sprawdzają się do prezentacji świeżych wyrobów, które estetycznie ułożone za szybką, przyciągają klientów. Zachęcamy restauratorów i cukierników, żeby przejrzeć nasze witryny i wybrać coś dla siebie.

Witryna cukiernicza RT-400L | 400l Witryna cukiernicza RT-400L | 400l
Producent: Resto Quality
Cena netto: 5 949,00 zł 8 864,00 zł
  • promocja
  • nowość

Sposób na efektowną prezentację potraw: witryna cukiernicza w dobrej cenie

Kiedy na ladzie stoi witryna chłodnicza, na wysokości oczu klienta znajdują się najlepsze, oferowane w danym dniu wyroby. Można to zauważyć choćby w cukierniach, gdzie lady wręcz uginają się pod ciężarem kolorowych ciast i babeczek. Nawet, jeśli nie planujemy ich kupić, skuszeni zapachami i atrakcyjnym wyglądem, chętnie się na nie decydujemy. Witryny cukiernicze przydają się zatem do zwiększenia sprzedaży w restauracjach, kawiarniach i barach różnego typu. Ich popularność stale wzrasta, bo przystępne ceny pozwalają zaopatrywać się w witryny chłodnicze coraz większej ilości restauratorów. Przejdźmy do konkretów: cena. Tu rozbieżność jest spora, bo już za ok. 1400 zł można nabyć ładną witrynę ekspozycyjną. Jednak gdy chcemy regał o większej pojemności, w konkretnym kolorze lub podświetlany lampkami LED, cena wzrośnie nawet do ok. 3700 zł. Wszystko więc zależy od indywidualnych preferencji oraz możliwości finansowych. Zapraszamy do zaznajomienia się z aktualną ofertą i ustalenia, jakie witryny cukiernicze będą dla Państwa odpowiednie.

KONTAKT

12 307 06 72
FAX
12 345 03 28
E-MAIL
info@restoquality.pl
Resto Quality
  • Resto Quality Sp. z o.o. 31-227 Kraków

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego: 0000511822, NIP: 675-150-38-22,
Kapitał zakładowy: 25 000,00 PLN

Dane kontaktowe

Prowadzimy szkolenia z obsługi sprzętów oraz organizujemy pokazy wybranych urządzeń.
Zapraszamy do kontaktu!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl