Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć przed kupnem pieca konwekcyjno-parowego!
Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć przed kupnem pieca konwekcyjno-parowego!

Jeżeli poszukujesz pieców konwekcyjno-parowych prawdopodobnie doskonale wiesz o zaletach takich urządzeń. Ogromna funkcjonalność sprawia, że nowoczesne piece znajdują zastosowanie w niemalże każdej gałęzi gastronomicznej. Zastanawiasz się, jakie wymagania powinno spełniać dobrej klasy urządzenie służące do obróbki termicznej potraw? Specjaliści Resto Quality rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości. Zapraszamy do lektury naszego poradnika zakupowego.

Resto Quality podpowiada, dlaczego warto przemyśleć zakup pieca konwekcyjnego

A może nie poznałeś jeszcze pieców konwekcyjno-parowych i szukasz elementów wyposażenia, które podniosą funkcjonalność oraz poziom profesjonalizmu prowadzonego przez Ciebie lokalu? Doskonale się składa, ponieważ w tym miejscu znajdziesz komplet informacji na temat zalet oraz sposobu wyboru tego typu urządzeń. Postaw na piec konwekcyjny, jeżeli chcesz zaspokoić oczekiwania wszystkich Klientów. Komponent ten od kilku lat stanowi podstawę aranżacji profesjonalnej kuchni. To dobry sposób na zwiększenie efektywności pracy zespołu. Z punktu widzenia wydajności, piec gastronomiczny jest wręcz niezbędny dla każdego kucharza, któremu zależy na szybkim wydawaniu pysznych dań. A właśnie czas oczekiwania na posiłek ostatnio ma bezpośrednie przełożenie na opinie całego lokalu. Piec konwekcyjno-parowy charakteryzuje mocna wszechstronność, która umożliwia przyrządzenie kilku posiłków jednocześnie. Obróbka termiczna jeszcze nigdy nie była tak prosta, a dodatkowo energooszczędna. Oferowane przez nas urządzenia mogą zaoszczędzić nawet do 30% prądu oraz blisko 40% wody. Takie wyniki pozytywnie odbiją się na comiesięcznych rachunkach restauracji!

Od kupna pieca dzieli Cię ostatnia prosta? Zobacz na co musisz zwrócić swoją uwagę!

Podstawową zasadą wyboru pieca konwekcyjno-parowego jest zwrócenie uwagi na jego wymiary. Urządzenie tego typu powinno być dopasowane pod metraż prowadzonej przez Ciebie kuchni. To właśnie w taki sposób wykorzystasz maksymalnie potencjał funkcjonalny oferowanego przez nas pieca. Jako doświadczony sprzedawca zadbaliśmy o rozbudowany asortyment. Posiadasz ogromną kuchnię? Postaw na słusznych rozmiarów piec, który z pewnością będzie często wykorzystywany. Właściciele nieco mniejszych lokali również mogą skorzystać z wielu zalet posiadania urządzenia do profesjonalnej obróbki żywności. Proponujemy komory o zauważalnie mniejszych rozmiarach. Kolejnym czynnikiem wartym uwagi, zwłaszcza dla branżowego laika, jest producent. O ile często mówi się o tym, że branding na obudowie sprzętu nie ma przełożenia na osiągi podczas pracy, tak przy piecach konwekcyjnych warto sięgać po sprawdzone rozwiązania. W firmie Resto Quality znajdziesz urządzenia renomowanych marek, które gwarantują niezawodność oraz korzystanie wyłącznie z pierwszorzędnej klasy materiałów konstrukcyjnych. Dzięki temu Twój zakup będzie spełniał wymagania właściciela lokalu, kucharza oraz przede wszystkim każdego gościa.

KONTAKT

12 307 06 72
FAX
12 345 03 28
E-MAIL
info@restoquality.pl
Resto Quality
  • Resto Quality Sp. z o.o. 30-554 Kraków

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego: 0000511822, NIP: 675-150-38-22,
Kapitał zakładowy: 25 000,00 PLN

Dane kontaktowe

Prowadzimy szkolenia z obsługi sprzętów oraz organizujemy pokazy wybranych urządzeń.
Zapraszamy do kontaktu!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl