Piece gastronomiczne są profesjonalnymi urządzeniami, a przy ich wyborze należy dobrze dopasować rodzaj pieca do swoich potrzeb. Stworzyliśmy dla Państwa jedną z najbardziej konkurencyjnych ofert na rynku. Polecamy piece konwekcyjno parowe, sprowadzane od światowych producentów, dostarczających wyselekcjonowane sprzęty dla gastronomii. Obróbka termiczna potraw nigdy nie była tak prosta, jak z użyciem pieca konwekcyjno-parowego. Zachęcamy do zapoznania się z funkcjami wybranych urządzeń Resto Quality, dedykowanych do lokali gastronomicznych.

Obróbka termiczna potraw przy wykorzystaniu gorącego powietrza. Piec konwekcyjny to urządzenie godne uwagi

Klienci restauracji, zarówno tych eleganckich, jak i typu fast-food, oczekują szybkiej realizacji zamówienia oraz posiłku, przyrządzonego w odpowiednich warunkach. Piec konwekcyjno parowy jest rozwiązaniem dla tych, którzy szukają urządzenia z funkcją pieczenia oraz gotowania na parze, bez dużych nakładów energii i w jak najkrótszym czasie. Sprowadziliśmy piece konwekcyjne, z których korzystają światowej klasy kucharze i restauratorzy. To urządzenia, w których potrawy się nie przesuszają, a zapachy wytwarzane podczas obróbki potraw, nie wydostają się na zewnątrz pieca. Para w piecach powoduje, że zapachy się nie przenikają. Co więcej, w piecu konwekcyjno parowym można otworzyć komin podczas pieczenia. Samoczyszczące, łatwe w obsłudze piece konwekcyjne wykorzystują zintegrowane systemy odprowadzania tłuszczu, co pozwala przyrządzać w nich wysokiej jakości, zdrowe posiłki. Tego rodzaju piec gastronomiczny to nie tylko obowiązkowe wyposażenie burgerowni czy pizzerii, lecz także ważny punkt w kuchni, gdzie serwuje się steki, dania z grilla oraz ryby. W Resto Quality znajdą Państwo wyłącznie sprawdzone piece konwekcyjno parowe, które nie trafiły do naszej oferty przez przypadek. Proponujemy specjalistyczne urządzenia gastronomiczne, dające wiele możliwości za niewygórowaną cenę.

KONTAKT

12 307 06 72
FAX
12 345 03 28
E-MAIL
info@restoquality.pl
Resto Quality
  • Resto Quality Sp. z o.o. 31-227 Kraków

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego: 0000511822, NIP: 675-150-38-22,
Kapitał zakładowy: 25 000,00 PLN

Dane kontaktowe

Prowadzimy szkolenia z obsługi sprzętów oraz organizujemy pokazy wybranych urządzeń.
Zapraszamy do kontaktu!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl