Oryginalny piec do pizzy. Poznaj nasze wyjątkowe rozwiązania do Twojego lokalu
Oryginalny piec do pizzy. Poznaj nasze wyjątkowe rozwiązania do Twojego lokalu

Piece do pizzy w znaczący sposób różnią się od siebie. Każdemu restauratorowi zależy na jednym. Aby jego urządzenia były wydajne, jakościowe, a także sprawne przez bardzo długi czas. Jako liderzy na rynku, którzy dominują już od wielu lat, zestawiliśmy w naszym asortymencie wyłącznie sprzęt wysokich standardów. Dowiedz się więcej na temat nowoczesnych technologii, jakie zawitały do naszych katalogów.

Wysokiej klasy piec do pizzy. Poznaj różne rozwiązania od Resto Quality

W zależności od typu prowadzonej restauracji, właściciele często szukają bardzo zróżnicowanych rozwiązań. W naszej ofercie znajdą się wszystkie urządzenia, które aktualnie dominują na rynku. Starannie zgromadziliśmy nasz sprzęt w katalogach produktowych, abyś dziś miał możliwość wyboru i zakupu pieca do pizzy odpowiedniego do Twojego lokalu:

  • do pizzy neapolitańskiej

  • elektrycznego

  • gazowego

  • rotacyjnego

Przy wyborze pieca należy kierować się zasadą ile pizz dziennie będziemy wydawać naszym Klientom. Na tej podstawie dobieramy piec o odpowiedniej pojemności i ilości komór. W naszej ofercie znajdują się energooszczędne piece z dodatkową izolacją termiczną, bardzo wydajne piece gazowe o dużej mocy, a także rozszerzyliśmy ofertę o piece rotacyjne, które dają efekt opiekania pieca drewnem. Wszystkie nasze produkty cechują się doskonałymi parametrami, które przykują uwagę każdego restauratora, a zwłaszcza tych, którzy stawiają na połączenia praktyczności oraz designu.

Włoska tradycja zawita do Twojego lokalu. Odkryj doskonały sprzęt najwyższej jakości

Wprowadzanie nowoczesnych trendów jest niezwykle istotne w dzisiejszej gastronomii, dlatego pragniemy zaprezentować doskonały i jedyny w swoim rodzaju model urządzenia do pieczenia. Piec do pizzy neapolitańskiej z naszej oferty Augusto 6 to prawdziwy faworyt na rynku. Nagrzewa się do temperatury roboczej 500 stopni Celsjusza w zaledwie 90 minut. Posiada ognioodporną ceramikę, która posłuży Ci przez wiele, wiele lat. Jest niezwykle oszczędny, a także wydajny. Pomieści jednocześnie 6 pizz o średnicy 33 cm. Zawiera wspaniałe, innowacyjne technologie m.in. elektroniczny panel sterowania, dzięki czemu zyskasz na czasie oraz efektywności czy nadmuch powietrza, który zapobiega wydostawaniu się gorącego powietrza z komory pieca. Odkryj doskonałe elementy wyposażenia prosto z Resto Quality. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę w gastronomii, zdaj się na wiedzę i doświadczenie naszych wykwalifikowanych doradców.

KONTAKT

12 307 06 72
FAX
12 345 03 28
E-MAIL
info@restoquality.pl
Resto Quality
  • Resto Quality Sp. z o.o. 30-554 Kraków

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego: 0000511822, NIP: 675-150-38-22,
Kapitał zakładowy: 25 000,00 PLN

Dane kontaktowe

Prowadzimy szkolenia z obsługi sprzętów oraz organizujemy pokazy wybranych urządzeń.
Zapraszamy do kontaktu!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl