Poszukiwany piec do pizzy? Nasza strona Resto Quality jest doskonałym miejscem, żeby znaleźć warte uwagi urządzenie do pizzerii. Restauratorom możemy zaoferować profesjonalny piec do pizzy dwukomorowy lub jednokomorowy, do wyboru elektryczny albo gazowy. Produkty, mimo że mają różne wymiary i niezliczone funkcje, wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Włoski producent zadbał o design, znakomity do otwartej kuchni. Mamy w asortymencie sterowany dotykowo piec do pieczenia pizzy, w którym można upiec nawet 100 pizz na godzinę! Zapraszamy.

Piekarnik do pizzy i piec do pizzerii, czyli sprzęt, który warto promować

Zajmujemy się dostarczaniem urządzeń dla gastronomii, wiele uwagi poświęcając pizzeriom. Odpowiednio zaopatrzona restauracja oferująca pizzę, szybko zostanie doceniona przez klientów, a sprzedaż idealnie wypieczonych pizz przyniesie zysk. Branża, jaką jest gastronomia, rozwija się w zadziwiająco szybkim tempie, a konsumenci zaczynają jeść świadomie. Dlatego proponujemy Państwu piec do pizzy jednokomorowy (na początek) i piec do pizzy przelotowy (dla profesjonalistów). Są to specjalnie opracowane, dostarczone od włoskiego producenta piece do wypieku pizzy w lokalach gastronomicznych. Zarówno model 1-, jak i 2 – komorowy jest wyrobem z niższej półki cenowej. Cena za prosty piec tego typu to ok. 2000 zł. Wariant tunelowy będzie o wiele droższy, ale i dużo bardziej wydajny. Pizza z takiego pieca smakuje niesamowicie, każdy składnik jest doskonale wyczuwalny, a ciasto puszyste i delikatnie chrupiące. Sztuka wypieku to umiejętność, której powinien nauczyć się każdy restaurator oferujący różne pizze, jeszcze zanim nabędzie odpowiedni piekarnik. Jeśli chcą Państwo przetestować wypatrzony piec do wypiekania pizzy, prosimy o kontakt. Zorganizujemy pokaz i nauczymy Was obsługi wskazanego modelu.

KONTAKT

12 307 06 72
FAX
12 345 03 28
E-MAIL
info@restoquality.pl
Resto Quality
  • Resto Quality Sp. z o.o. 31-227 Kraków

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego: 0000511822, NIP: 675-150-38-22,
Kapitał zakładowy: 25 000,00 PLN

Dane kontaktowe

Prowadzimy szkolenia z obsługi sprzętów oraz organizujemy pokazy wybranych urządzeń.
Zapraszamy do kontaktu!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl