Chcesz serwować niezapomniane w smaku pizze? Zainwestuj w odpowiedniej klasy sprzęt!
Chcesz serwować niezapomniane w smaku pizze? Zainwestuj w odpowiedniej klasy sprzęt!

Pizza to zdecydowanie jedno z najpopularniejszych dań w polskich restauracjach, pizzeriach czy nawet w barach. Sekret doskonałej w smaku potrawy rodem z Włoch tkwi nie tylko w talencie oraz doświadczeniu kucharza. Niezwykle istotny wpływ na zadowolenie gości Twojego lokalu ma także sprzęt, jaki służy Ci do wypieku pizzy. Pierwszorzędnej jakości piec pozwala osiągać bardzo dobre rezultaty. Znajdziesz go oczywiście w naszym asortymencie sklepu Resto Quality!

Piece do pizzy od renomowanych producentów. Absolutny must have Twojego lokalu

Niezawodny piec do pizzy, podobnie jak pozostałe elementy wyposażenia Twojej kuchni, powinien być wykonany z pierwszorzędnej klasy materiałów. Najlepiej, aby wychodził on z fabryki znanych oraz cenionych na rynku producentów. W asortymencie naszego sklepu Resto Quality możesz znaleźć właśnie takie rozwiązania. Urządzenia dedykowane do tworzenia pizzy są swego rodzaju oczkiem w głowie zatrudnianych u nas specjalistów. Sprawdź piec do pizzy proponowany przez firmę Resto Quality. Oferujemy także niezbędne dodatki, takie jak okap czy podstawa do pieca.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta na piec do pizzy Cię zadowoli. Zobacz szczegóły!

Jako jeden z liderów reprezentowanej przez nas branży zadbaliśmy o to, żeby katalog na piece do pizzy wyróżniał się pokaźnym stopniem rozbudowania. Tylko u nas znajdziesz urządzenia o takim poziomie uniwersalności w zastosowaniu. Dwukomorowe piece elektryczne sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zależy Ci na błyskawicznej pracy, która wyróżnia się doskonałą jakością. Prosty i przede wszystkim wygodny w obsłudze sprzęt gastronomiczny posiada szeroki zakres temperatur do przyrządzanie pysznej pizzy w łatwy i wygodny sposób. Posiadamy także piece jednokomorowe, a w obu przypadkach masz do wyboru urządzenie w kilku najpopularniejszych rozmiarach. Tylko w taki sposób dopasujesz piec do własnej kuchni!

KONTAKT

12 307 06 72
FAX
12 345 03 28
E-MAIL
info@restoquality.pl
Resto Quality
  • Resto Quality Sp. z o.o. 30-554 Kraków

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego: 0000511822, NIP: 675-150-38-22,
Kapitał zakładowy: 25 000,00 PLN

Dane kontaktowe

Prowadzimy szkolenia z obsługi sprzętów oraz organizujemy pokazy wybranych urządzeń.
Zapraszamy do kontaktu!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl