Filtruj produkty
Cena brutto
  • od
    do
Nowość

Zmywarki do tac i garnków

Wszystkie naczynia muszą być idealnie czyste, zanim kucharze i ich pomocnicy zaczną przygotowywać potrawy serwowane gościom. Specjalna zmywarka go garnków idealnie nada się do tego zadania. W asortymencie Resto Quality posiadamy sporo różnorodnych urządzeń z tej kategorii. Oczywiście zmywarka gastronomiczna do garnków znajdzie zastosowanie także w przypadku innych akcesoriów, na przykład tacek, koszy piekarniczych albo sztućców. Standardowo każdy egzemplarz posiada kilka koszy i wkładów, pozwalających wygodnie rozmieścić dużą ilość przedmiotów. Każda zmywarka do tac pozwala na dokładne dobranie parametrów cyklu mycia, adekwatnie do zaistniałych potrzeb. Albo spośród fabrycznych programów, albo poprzez samodzielne wskazanie temperatury mycia i płukania, dozowania płynów oraz czasu trwania.

Zmywarka do garnków to sprzęt, którego potrzebuje cała branża gastronomiczna. Wybierz topową jakość w przystępnej cenie

Na rynku dostępnych jest sporo modeli. W Resto Quality rekomendujemy urządzenia renomowanej marki Krupps – dostępna u nas zmywarka do tac tego producenta gwarantuje wysoką wydajność przy niskim zużyciu mediów. Ponadto oferujemy opcjonalne dodatki i moduły, zwiększające funkcjonalność poszczególnych egzemplarzy. Wyposażeniem opcjonalnym w zmywarce do garnków może być m.in. pompa spustowa, drzwiczki wolnoopadające czy rozszerzenie do kontrolowania sprzętu za pośrednictwem Wi-Fi. Warto zwrócić uwagę na specjalnie zaprojektowane ramiona myjąco-płuczące. Dzięki charakterystycznym wypustkom zmywarka gastronomiczna do garnków błyskawicznie usunie wszelkie resztki i zanieczyszczenia. I to w bardzo krótkim czasie, co umożliwi szybkie skorzystanie z pilnie potrzebnych na kuchni akcesoriów. Każda zmywarka do garnków ze sklepu Resto Quality zbudowana jest z trwałych, higienicznych materiałów. Sprzęt spełnia wszelkie wymogi sanitarne, cechuje się także niską awaryjnością. Zmywarki do garnków są bardzo wytrzymałe, a to za sprawą zastosowania elementów ze stali nierdzewnej. Nasze urządzenia znoszą intensywne użytkowanie przy dużym obciążeniu bez najmniejszego uszczerbku. Na tym nie koniec – gastronomiczna zmywarka do garnków i tac emituje jedynie minimalny hałas. W efekcie nie zakłóci komunikacji pomiędzy ludźmi w kuchni, na zapleczu restauracji. Zachęcamy do porównania dostępnych modeli zmywarek do tac i garnków oraz zapoznania się ofertą dedykowanych akcesoriów dla tych urządzeń.

KONTAKT

12 307 06 72
FAX
12 345 03 28
E-MAIL
info@restoquality.pl
Resto Quality
  • Resto Quality Sp. z o.o. 30-554 Kraków

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego: 0000511822, NIP: 675-150-38-22,
Kapitał zakładowy: 25 000,00 PLN

Dane kontaktowe

Prowadzimy szkolenia z obsługi sprzętów oraz organizujemy pokazy wybranych urządzeń.
Zapraszamy do kontaktu!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl