Stół przyścienny bez półki | 1000x600x850 mm | skręcany | RQMSP6100
Kod produktu: RQMSP6100
Producent: Resto Quality
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena regularna:
ilość szt.
Zakupy możliwe tylko dla Partnerów Handlowych po zalogowaniu się
towar niedostępny
Dostępność: na zamówienie
Stan magazynowy: 0
Wysyłka w: zapytaj o dostępność (12-307-06-72)
Producent: Resto Quality
Kod produktu: RQMSP6100
Opis
Opis:
  • Tylny rant o wysokości 100 mm skutecznie chroni przed zabrudzeniem ściany, przy której ustawiony jest stół. Pełni również funkcję estetyczną. Cała konstrukcja modelu RQMSP6100 wyróżnia się gładkimi krawędziami, które ułatwiają mycie mebla
  • Wytrzymała konstrukcja w całości wykonana ze stali nierdzewnej
  • Stół wyposażony w specjalne nóżki, które można regulować w zakresie od 0 do 25 mm
  • Blat stołu jest wykonany z blachy o grubości 0,8 mm w jego wnętrzu znajduje się specjalna płyta MDF o grubości około 18 mm zabezpieczona przez wilgocią
  • Standardowo wszystkie stoły robocze mają wysokość 850 mm
  • Dostarczany w paczkach, do samodzielnego montażu
  • Nogi stołu są skręcane za pomocą śrub
Parametry techniczne:
  • Wymiary [mm]: 1000x600x850
  • Konstrukcja: skręcana
Warunkiem udzielenia gwarancji na urządzenia siłowe (400V) i urządzenia gazowe z oferty Resto Quality jest wypełniona i podpisana przez technika z uprawnieniami (E1,E3) lista kontrolna pierwszego uruchomienia urządzenia