Filtruj produkty
Dostępność
Nowość

Zmywarki przemysłowe

Uniwersalna zmywarka przemysłowa jest urządzeniem, spełniającym restrykcyjne wymogi sanepidu. Jej najważniejsze zadanie to higieniczne mycie i płukanie naczyń. Zależnie od modelu zmywarki, wewnątrz maszyny mieszczą się talerze i garnki o różnych wymiarach. Poszczególne zmywarki przemysłowe cechują się inną wydajnością, jednak zazwyczaj zamyka się ona w granicy ok. 45 koszy/godzinę. Proponujemy Państwu niskie ceny za urządzenia z wyparzarkami, które nie mają sobie równych. Zamów zmywarki przemysłowe do naczyń, niezastąpione w lokalach gastronomicznych.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Po czym poznać, że zmywarka przemysłowa nadaje się do pracy w restauracji?

Każdy sprzęt, wchodzący w skład wyposażenia lokalu gastronomicznego, musi odpowiadać wymogom, wskazanym przez sanepid. Ważne jest zatem nie tylko przemyślane ustawienie urządzenia (droga naczyń czystych i brudnych), lecz zadbanie o to, by zmywarka przemysłowa posiadała wyparzarkę i instrukcję obsługi, umieszczoną w widocznym miejscu. Nie trzeba szukać daleko, żeby znaleźć odpowiednią maszynę. Wszystkie zmywarki przemysłowe, kapturowe, gastronomiczne i do szkła od Resto Quality, mogą być używane w lokalach gastronomicznych, również tam, gdzie podawana jest kawa (wbudowana, niezawodna wyparzarka pozwoli uniknąć nieprzyjemności, podczas kontroli sanepidu). Cena za zmywarki uniwersalne z trzema cyklami życia wynoszą ok. 3-4 tys. zł., co jest konkurencyjną ofertą w porównaniu ze zmywarkami, sprzedawanymi przez inne firmy. Niskie ceny i znakomita jakość usatysfakcjonują każdego restauratora. Gwarantujemy, że praca na zmywalni zaopatrzonej w nasze zmywarki przemysłowe, będzie czystą przyjemnością.

KONTAKT

12 307 06 72
FAX
12 345 03 28
E-MAIL
info@restoquality.pl
Resto Quality
  • Resto Quality Sp. z o.o. 30-554 Kraków

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego: 0000511822, NIP: 675-150-38-22,
Kapitał zakładowy: 25 000,00 PLN

Dane kontaktowe

Prowadzimy szkolenia z obsługi sprzętów oraz organizujemy pokazy wybranych urządzeń.
Zapraszamy do kontaktu!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl