Maszyna do granity stanowi ulubione urządzenie wielbicieli napoi lodowych, shake'ów, sorbetów i mrożonych jogurtów. Proponujemy Państwu granitor w różnych odsłonach: jedno-, dwu- oraz trzyzbiornikowy o pojemności od 5 do 12 litrów. Maszyna zapewnia mrożenie, chłodzenie podstawowe i mocniejsze, a każdy z pojemników może działać niezależnie, dostosowując pracę do chłodzonej substancji. Granitor Resto Quality to innowacyjny produkt wysokiej jakości, przeznaczony do użytku w lokalach gastronomicznych.

Poznaj nasze urządzenia do granity i serwuj mrożone napoje bez ograniczeń

Niezawodne maszyny do przyrządzania granity sprowadzamy zza hiszpańskiej granicy, gdzie sorbety, mrożone kawy i desery lodowe są popularne przez cały rok. W Państwa lokalu gastronomicznym również może zagościć nowoczesne urządzenie do granity, którego cena wcale nie jest wysoka. W naszej firmie Resto Quality liczy się jakość, stąd perfekcyjne wykończenie każdej maszyny, dopracowanie detali czy zadbanie o estetyczny wygląd. Taki granitor można nabyć już za ok. 4 tys. zł., otrzymując model z jednym zbiornikiem o pojemności 5 litrów. Elektroniczny termostat pozwala kontrolować temperaturę i dostosować ją do rodzaju napoju, który w danej chwili się przyrządza. Lody włoskie, mrożony jogurt, sorbet – ekonomiczny granitor z Hiszpanii ułatwi przygotowanie tych i wielu innych orzeźwiających napojów. Maszyna do granity będzie ciekawym urozmaiceniem oferty baru, restauracji, a nawet pizzerii. Gdy mrożony koktajl się skończy, wystarczy uzupełnić zbiornik i cieszyć się kolejną porcją granity.

KONTAKT

12 307 06 72
FAX
12 345 03 28
E-MAIL
info@restoquality.pl
Resto Quality
  • Resto Quality Sp. z o.o. 31-227 Kraków

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego: 0000511822, NIP: 675-150-38-22,
Kapitał zakładowy: 25 000,00 PLN

Dane kontaktowe

Prowadzimy szkolenia z obsługi sprzętów oraz organizujemy pokazy wybranych urządzeń.
Zapraszamy do kontaktu!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl