Filtruj produkty
Dostępność
Cena brutto
  • od
    do
Nowość

Czekoladziarki

Wszyscy uwielbiamy czekoladę, a czekoladziarka to urządzenie, które służy do przyrządzania gorącej czekolady o idealnej konsystencji. Profesjonalne mieszadła stale pracują, zapobiegając wytwarzaniu się grudek. Maszyna do czekolady utrzymuje napój w odpowiedniej temperaturze, a specjalnie zaprojektowane dno minimalizuje ryzyko przegrzania i przypalania się płynu. Urządzenie sprawdza się w barach, kawiarniach, jak też w restauracjach, gdzie na klientów czeka kubek gorącej czekolady.

Aromatyczna gorąca czekolada prosto z czekoladziarki, podgrzewanej przez płaszcz wodny

Każdy z nas ma czasem ochotę na coś słodkiego, a nic nie zaspokaja tej potrzeby tak dobrze, jak czekolada. Mleczna, biała, gorzka – wybór jest ogromny, a możliwości nieskończone. Jedną z najciekawszych form podania tego przysmaku jest gęsty napój. Wysokiej jakości maszyna do gorącej czekolady podgrzewa napój w taki sposób, by zapobiec jego przypaleniu, czego ciężko jest uniknąć, przygotowując go w garnku. Dno z płaszczem wodnym oznacza bezpieczne podgrzewanie. Każda czekoladziarka z naszej oferty posiada wygodny w obsłudze kranik, odporny na zatykanie się. Z obsługą poradzą sobie nawet najmłodsi, więc z powodzeniem można pozostawić urządzenie do dyspozycji gości np. podczas małych przyjęć. Maszyna do czekolady jest w stanie pracować nieprzerwanie przez 100 godzin, co oznacza brak konieczności codziennego czyszczenia czekoladziarki i sporządzania kolejnej porcji napoju. Jeżeli podobnie jak my, są Państwo wielbicielami gorącej czekolady, polecamy skontaktować się z nami w celu złożenia zamówienia. Czekamy na wiadomość!

KONTAKT

12 307 06 72
FAX
12 345 03 28
E-MAIL
info@restoquality.pl
Resto Quality
  • Resto Quality Sp. z o.o. 30-554 Kraków

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego: 0000511822, NIP: 675-150-38-22,
Kapitał zakładowy: 25 000,00 PLN

Dane kontaktowe

Prowadzimy szkolenia z obsługi sprzętów oraz organizujemy pokazy wybranych urządzeń.
Zapraszamy do kontaktu!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl