Grill pionowy, czyli tzw. maszyna do kebaba, to obowiązkowy sprzęt w lokalu serwującym gyros, shoarmę lub kebab. Popularność kuchni tureckiej stale wzrasta, a dziesiątki odmian mięsa opiekanego w pionie inspirują restauratorów do urozmaicania swojego menu. Firma Resto Quality prowadzi sprzedaż urządzeń do kebaba, wśród których znalazły się m. in. opiekacz elektryczny oraz gyros gazowy. Tylko profesjonalne opiekacze do kebaba mogą zagwarantować przygotowanie soczystego mięsa, podawanego w picie, tortilli lub na talerzu. Zapraszamy!

Resto Quality prezentuje: opiekacze do kebaba. Ich zalety zadziwią restauratorów

Chcąc uraczyć gości aromatycznym gyrosem, warto nabyć opiekacz do kebaba. Oferujemy jednopalnikowe i wielopalnikowe opiekacze gazowe, które w wielu punktach gastronomicznych są wykorzystywane, jako rożen do kebaba. Te z naszego sklepu są wyjątkowo bezpieczne w użyciu: części konstrukcyjne się nie nagrzewają, palniki znajdują się w odpowiedniej odległości od sztycy, natomiast stal pokrywająca opiekacz do mięsa to wytrzymała, nierdzewna obudowa. W każdym z modeli znalazło się miejsce na tackę ociekową, zatrzymującą tłuszcz wytwarzany w procesie przyrządzania kebaba. W Resto Quality cena jest na drugim miejscu. Wyżej na podium stawiamy jakość, dlatego sprowadzony przez nas grill do kebaba to urządzenie o dużej mocy, grzejące równomiernie dokładnie z taką intensywnością, jaką ustawimy. Opiekacz elektryczny do kebaba i gyrosa oprócz tego, że wydajnie pracuje, służy również do prezentacji mięsa. Wsad rzędu 85 kg robi wrażenie, tym bardziej, jeśli będzie się kręcił i rumienił na oczach gości. Jeśli chcieliby Państwo zamówić opiekacz do kebaba, prosimy o kontakt.

KONTAKT

12 307 06 72
FAX
12 345 03 28
E-MAIL
info@restoquality.pl
Resto Quality
  • Resto Quality Sp. z o.o. 31-227 Kraków

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego: 0000511822, NIP: 675-150-38-22,
Kapitał zakładowy: 25 000,00 PLN

Dane kontaktowe

Prowadzimy szkolenia z obsługi sprzętów oraz organizujemy pokazy wybranych urządzeń.
Zapraszamy do kontaktu!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl