Filtruj produkty
Dostępność
Nowość

Sokowirówki do warzyw i owoców

W każdym punkcie gastronomicznym, gdzie sprzedawane są świeżo wyciskane soki, warto zadbać o sprzęt najwyższej jakości. Profesjonalna sokowirówka do warzyw i owoców to urządzenie idealne do kuchni oraz na bar, w którego ofercie znajdują się witaminowe soki z prawdziwego zdarzenia. Świeżo wyciskane na oczach klientów, pozostawią daleko w tyle napoje gazowane i nektary z supermarketów. Sokowirówka do owoców i warzyw od Resto Quality to najlepszy wybór, jeśli zależy nam na niezawodnym, wydajnym urządzeniu do robienia soków.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Sokowirówka prosto z Włoch – jakość godna zaufania. To inwestycja, która się opłaca

W naszym asortymencie nie sposób przeoczyć urządzenie, jakim jest sokowirówka do warzyw i owoców. Renomowana, włoska marka zyskała już uznanie wielu Polaków, zajmując honorowe miejsca w kuchniach najlepszych restauracji i w najpopularniejszych barach. Produkt, który Państwu oferujemy, jest wielofunkcyjną maszyną do produkcji dużych ilości soku ze wszystkich rodzajów owoców i warzyw. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia osoby, przygotowującej sok oraz dostępność świeżych składników. Tempo pracy sokowirówki Resto Quality robi wrażenie: 1,5 litra soku w zaledwie 60 sekund pozwoli na przygotowanie aż sześciu szklanek świeżo wyciskanego soku w jedną minutę! Urządzenie jest nie tylko szybkie, ale i wydajne. Profesjonalna sokowirówka została skonstruowana tak, żeby minimalizować odpady. Zależnie od rodzaju wybranych warzyw i owoców, można uzyskać od 0,69-0,8 l soku z 1 kg produktów miękkich lub twardych. Bezpieczna w użytkowania sokowirówka do lokalów gastronomicznych to opłacalny zakup, który usatysfakcjonuje właścicieli restauracji, jak też ich klientów. Serdecznie polecamy!

KONTAKT

12 307 06 72
FAX
12 345 03 28
E-MAIL
info@restoquality.pl
Resto Quality
  • Resto Quality Sp. z o.o. 30-554 Kraków

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego: 0000511822, NIP: 675-150-38-22,
Kapitał zakładowy: 25 000,00 PLN

Dane kontaktowe

Prowadzimy szkolenia z obsługi sprzętów oraz organizujemy pokazy wybranych urządzeń.
Zapraszamy do kontaktu!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl