W wielu lokalach gastronomicznych wciąż ręcznie obiera się ziemniaki, co jest dużym obciążeniem dla pracowników i pracodawcy. Obieraczka do ziemniaków obiera w ekspresowym tempie zarówno ziemniaki, jak też pozostałe warzywa korzenne, m. in. marchewkę czy buraki. Profesjonalna obieraczka do ziemniaków, jaką dysponujemy w firmie Resto Quality, generuje mało odpadów, pracuje cicho i zajmuje niewiele miejsca. Będzie znakomitym wyborem do lokalu gastronomicznego, jak restauracja czy stołówka, czyli wszędzie tam, gdzie serwowane są ziemniaki.

Obieraczka do ziemniaków, dostosowana do potrzeb restauratora. Zaufaj marce Resto Quality

Niemal całkowite ograniczenie strat w ziemniakach, zminimalizowanie odpadów i pełna kontrola nad procesem obierania – to tylko wybrane zalety, wynikające z użytkowania maszyny, jaką jest profesjonalna obieraczka do ziemniaków. Sprowadziliśmy dla Państwa wyselekcjonowane urządzenia z Włoch, które pracują w zawrotnym tempie, obierając jednocześnie od 5 do 18 kg warzyw. Przeznaczona do ziemniaków, znakomicie radzi sobie też z marchwią, pietruszką i innymi z rodziny korzeniowych. Obieraczka do ziemniaków pracuje w cyklach, trwających ok. 60-120 sec. W tym czasie specjalnie zaprojektowane materiały ścierne pozbawiają warzywa skórki, woda wymywa obierzyny, a filtr wyłapuje miazgę i osady. Wytrzymałe urządzenie, którego cena jest wyjątkowo atrakcyjna, jest niezbędne w sprawnej pracy kuchni w nowoczesnej restauracji oraz w każdym lokalu gastronomicznym. Mamy nadzieję, że otworzą się Państwo na zmiany w swojej kuchni i zaopatrzą się w specjalistyczną maszynę od Resto Quality.

KONTAKT

12 307 06 72
FAX
12 345 03 28
E-MAIL
info@restoquality.pl
Resto Quality
  • Resto Quality Sp. z o.o. 31-227 Kraków

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego: 0000511822, NIP: 675-150-38-22,
Kapitał zakładowy: 25 000,00 PLN

Dane kontaktowe

Prowadzimy szkolenia z obsługi sprzętów oraz organizujemy pokazy wybranych urządzeń.
Zapraszamy do kontaktu!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl