Filtruj produkty
Cena brutto
  • od
    do
Nowość

Krajalnice do pieczywa

Zapotrzebowanie na precyzyjnie pokrojony chleb jest szczególnie duże w punktach zbiorowego żywienia, do których zaliczają się restauracje, szpitale czy obiekty wojskowe. To między innymi w nich, krajalnica do chleba uchodzi za niezbędne urządzenie. Idealnie tnące ostrza zapewniają kromki równej grubości, bez względu na to, jakim typem pieczywa dysponujemy. Jeśli interesuje Państwa profesjonalna krajalnica do chleba z regulacją docisku, nasze produkty będą odpowiednie. Polecamy urządzenia nablatowe i wolnostojące, o zróżnicowanych parametrach technicznych.

Krajalnica wolnostojąca do pieczywa | czarna | ED13 BLACK Krajalnica wolnostojąca do pieczywa | czarna | ED13 BLACK
Producent: Resto Quality
8 780,00 zł (brutto: Cena brutto: 10 799,40 zł )
szt.
zobacz więcej
Krajalnica wolnostojąca do pieczywa ED11 BLACK Krajalnica wolnostojąca do pieczywa ED11 BLACK
Producent: Resto Quality
8 780,00 zł (brutto: Cena brutto: 10 799,40 zł )
szt.
zobacz więcej
Krajalnica do pieczywa, ciast biszkoptowych | krajalnica pozioma | Taglio Krajalnica do pieczywa, ciast biszkoptowych | krajalnica pozioma | Taglio
Producent: Resto Quality
43 860,00 zł (brutto: Cena brutto: 53 947,80 zł )
szt.
zobacz więcej
Krajalnica wolnostojąca do pieczywa Mano Krajalnica wolnostojąca do pieczywa Mano
Producent: Resto Quality
16 810,00 zł (brutto: Cena brutto: 20 676,30 zł )
szt.
zobacz więcej
Krajalnica nastawna do pieczywa Primo Krajalnica nastawna do pieczywa Primo
Producent: Resto Quality
15 030,00 zł (brutto: Cena brutto: 18 486,90 zł )
szt.
zobacz więcej
Krajalnica wolnostojąca do pieczywa ED13 Krajalnica wolnostojąca do pieczywa ED13
Producent: Resto Quality
8 780,00 zł (brutto: Cena brutto: 10 799,40 zł )
szt.
zobacz więcej
Krajalnica wolnostojąca do pieczywa ED16 Krajalnica wolnostojąca do pieczywa ED16
Producent: Resto Quality
8 780,00 zł (brutto: Cena brutto: 10 799,40 zł )
szt.
zobacz więcej
Krajalnica wolnostojąca do pieczywa ED20 Krajalnica wolnostojąca do pieczywa ED20
Producent: Resto Quality
8 780,00 zł (brutto: Cena brutto: 10 799,40 zł )
szt.
zobacz więcej
Krajalnica wolnostojąca do pieczywa ED11 Krajalnica wolnostojąca do pieczywa ED11
Producent: Resto Quality
8 780,00 zł (brutto: Cena brutto: 10 799,40 zł )
szt.
zobacz więcej

Oferujemy Państwu krajalnice do pieczywa, stworzone dla gastronomii

Profesjonalna krajalnica do chleba od Resto Quality jest maszyną, która pracuje wydajnie i cicho. Łatwo utrzymać ją w czystości, ale co najważniejsze – krajalnica tnie precyzyjnie i w szybkim tempie, pozwalając dostosować cięcie do rodzaju chleba. W przeciwieństwie do innych produktów z tej samej półki cenowej, nasza krajalnica do pieczywa nie wymaga konserwacji ani regularnego naoliwiania. Jej wzmocniona konstrukcja jest odporna na zniszczenia mechaniczne, a wyjmowana szuflada na okruchy pomaga w pozbyciu się resztek, przy zachowaniu czystości w miejscu pracy. Jak mogą Państwo zauważyć, cena za modele krajalnic tej samej firmy, jest identyczna. Jedyna różnica zawiera się w grubości kromki, która wynosi od 11 mm do 20 mm w przypadku urządzeń wolnostojących i od 11mm do 16 mm, jeśli chodzi o nablatowe krajalnice do pieczywa. Zapraszamy do przejrzenia całej oferty na krajalnice do chleba, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Krajalnica do pieczywa jest niezbędna wszędzie tam, gdzie przygotowywane jest żywienie zbiorowe

Pieczywo jest bardzo ważnym elementem diety większości z nas i nic nie wskazuje na to, by w przewidywalnej przyszłości miało się to zmienić w istotny sposób. Po chleby, bułki inne wyroby tego typu sięgamy przygotowując większość spożywanych posiłków. Również tam, gdzie realizowane jest żywienie zbiorowe nie może więc ich zabraknąć. Aby nakład związanej z tym pracy nie był zbyt duży, niezbędna jest krajalnica do chleba, dzięki której błyskawicznie przygotujemy równe kromki, jakie można wykorzystać do przygotowania posiłków bądź dostarczyć od razu na stoły.

Krajalnica do pieczywa jest urządzeniem niezbędnym także wszędzie tam, gdzie prowadzona jest produkcja i sprzedaż pieczywa. Wielu większych odbiorców, takich jak szkoły, szpitale, czy przedsiębiorstwa trudniące się cateringiem, woli otrzymywać pieczywo już pokrojone. Profesjonalna krajalnica do chleba pozwala temu zapotrzebowaniu sprostać bez najmniejszych problemów i szybko przygotować każdą dostawę.

Chleb, który dopiero wyszedł z pieca, charakteryzujący się twardą skórką, ale jednocześnie łatwo poddający się naciskowi, nie jest łatwy w krojeniu. Jednocześnie jego świeżość jest cechą pożądaną przez klientów dużo bardziej, niż w przypadku wielu innych artykułów spożywczych. Fakt jego pokrojenia czyni ten produkt bardziej atrakcyjnym. Wydajna i niezawodna krajalnica do pieczywa to zatem bardzo istotny atut każdej piekarni i sklepu spożywczego, który z pewnością zostanie doceniony przez dokonujących codziennych zakupów licznych konsumentów. Warto więc się w nią wyposażyć, tym bardziej, że cena każdego z urządzeń oferowanych przez Resto Quality jest, zwłaszcza jak na ich wysoką jakość, nader atrakcyjna.

Tylko profesjonalna krajalnica do chleba sprosta dużemu nakładowi pracy

Choć dieta mieszkańców naszego kraju staje się coraz bardziej różnorodna, to pieczywo wciąż stanowi bardzo istotny jej element i statystyczny Polak rocznie spożywa go ok. czterdziestu kilogramów. Musi być więc ono dostępne wszędzie, nie obędzie się bez niego zarówno oferta sklepu spożywczego, jak i menu kuchni realizujących żywienie zbiorowe. Na to ogromne zapotrzebowanie, zarówno ze strony indywidualnych konsumentów, jak i placówek opieki zdrowotnej, oświatowych, skoszarowanych formacji i innych odbiorców, odpowiedzieć można jedynie będąc odpowiednio wyposażonym. Każda oferowana przez Resto Quality krajalnica do chleba jest urządzeniem, z które bez trudu sprosta ogromnemu nakładowi pracy związanemu z szykowaniem dużych dostaw pieczywa przez długie lata. Jest to sprzęt będący dziełem konstruktorów dobrze znających wymogi, którym podporządkowane musi być przygotowanie żywności, a także realia pracy zajmujących się tym osób. Zarówno bardzo trwałe noże krojące, jak i inne elementy mające kontakt z krojonym pieczywem, wykonane są więc z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo sanitarne. Każda krajalnica do pieczywa jest przy tym skonstruowana z myślą o zapewnieniu maksymalnej wygody obsługi. Po wykonaniu krojenia zatrzymuje się więc samoczynnie, ponadto zadbano o to, by jej pracy nie towarzyszyły wibracje i nadmierny hałas. Kolejnym atutem jest atrakcyjny wygląd, dzięki czemu bez przeszkód można ustawić ją w zasięgu wzroku klientów odwiedzających np. piekarnię czy sklep. Doskonałe rozwiązania techniczne i korzystna cena każdego z oferowanych przez nas modeli czynią z nich propozycje zdecydowanie warte rozważenia.

KONTAKT

12 307 06 72
FAX
12 345 03 28
E-MAIL
info@restoquality.pl
Resto Quality
  • Resto Quality Sp. z o.o. 30-554 Kraków

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego: 0000511822, NIP: 675-150-38-22,
Kapitał zakładowy: 25 000,00 PLN

Dane kontaktowe

Prowadzimy szkolenia z obsługi sprzętów oraz organizujemy pokazy wybranych urządzeń.
Zapraszamy do kontaktu!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl