Zapotrzebowanie na precyzyjnie pokrojony chleb jest szczególnie duże w punktach zbiorowego żywienia, do których zaliczają się restauracje, szpitale czy obiekty wojskowe. To między innymi w nich, krajalnica do chleba uchodzi za niezbędne urządzenie. Idealnie tnące ostrza zapewniają kromki równej grubości, bez względu na to, jakim typem pieczywa dysponujemy. Jeśli interesuje Państwa profesjonalna krajalnica do chleba z regulacją docisku, nasze produkty będą odpowiednie. Polecamy urządzenia nablatowe i wolnostojące, o zróżnicowanych parametrach technicznych.

Oferujemy Państwu krajalnice do pieczywa, stworzone dla gastronomii

Profesjonalna krajalnica do chleba od Resto Quality jest maszyną, która pracuje wydajnie i cicho. Łatwo utrzymać ją w czystości, ale co najważniejsze – krajalnica tnie precyzyjnie i w szybkim tempie, pozwalając dostosować cięcie do rodzaju chleba. W przeciwieństwie do innych produktów z tej samej półki cenowej, nasza krajalnica do pieczywa nie wymaga konserwacji ani regularnego naoliwiania. Jej wzmocniona konstrukcja jest odporna na zniszczenia mechaniczne, a wyjmowana szuflada na okruchy pomaga w pozbyciu się resztek, przy zachowaniu czystości w miejscu pracy. Jak mogą Państwo zauważyć, cena za modele krajalnic tej samej firmy, jest identyczna. Jedyna różnica zawiera się w grubości kromki, która wynosi od 11 mm do 20 mm w przypadku urządzeń wolnostojących i od 11mm do 16 mm, jeśli chodzi o nablatowe krajalnice do pieczywa. Zapraszamy do przejrzenia całej oferty na krajalnice do chleba, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

KONTAKT

12 307 06 72
FAX
12 345 03 28
E-MAIL
info@restoquality.pl
Resto Quality
  • Resto Quality Sp. z o.o. 31-227 Kraków

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego: 0000511822, NIP: 675-150-38-22,
Kapitał zakładowy: 25 000,00 PLN

Dane kontaktowe

Prowadzimy szkolenia z obsługi sprzętów oraz organizujemy pokazy wybranych urządzeń.
Zapraszamy do kontaktu!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl