Automatyczna wyciskarka do pomarańczy będzie przydatnym urządzeniem w każdym lokalu gastronomicznym. Świeżo wyciskany sok skutecznie przyciągnie klientów, ceniących naturalne produkty. Resto Quality zachęca do zapoznania się ze wszystkimi modelami przygotowanych przez nas wyciskarek. Każda z nich jest wyposażona w podajnik owoców, jednak poszczególne rodzaje różnią się wydajnością i ładownością kosza. Samoobsługowa wyciskarka do pomarańczy sprowadzona do naszego sklepu prosto z Hiszpanii, jest wyjątkowo polecana do barów, restauracji oraz hoteli.

Sok ze świeżych owoców metodą na zwiększenie sprzedaży. Postaw na wyciskarkę do pomarańczy

Zachęcamy do wypróbowania zalet samoobsługowej maszyny, jaką jest automatyczna wyciskarka do pomarańczy. To urządzenie, które znakomicie nadaje się do promowania zdrowego trybu życia. W naszej ofercie umieściliśmy profesjonalne wyciskarki hiszpańskiej produkcji, których ceny zaczynają się już od kilku tysięcy złotych. Prozdrowotne urządzenie self-service można oddać do dyspozycji klientów sklepu spożywczego lub lokalu gastronomicznego, jak też ustawić za barem i samodzielnie je obsługiwać. Automatyczna wyciskarka do pomarańczy umożliwia regulację ilości soku, jest łatwa w demontażu, a ponadto rewelacyjnie się prezentuje. Polecamy Państwu wprowadzenie do oferty Waszej restauracji świeżo wyciskanych soków. Jesteśmy przekonani, że będą one chętnie zamawiane przez nowych i stałych klientów, a pomarańcze staną się Waszym ulubionym owocem. Najwyższej jakości wyciskarki są u nas dostępne od ręki, a dostarczamy je na terenie całego kraju.

KONTAKT

12 307 06 72
FAX
12 345 03 28
E-MAIL
info@restoquality.pl
Resto Quality
  • Resto Quality Sp. z o.o. 31-227 Kraków

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego: 0000511822, NIP: 675-150-38-22,
Kapitał zakładowy: 25 000,00 PLN

Dane kontaktowe

Prowadzimy szkolenia z obsługi sprzętów oraz organizujemy pokazy wybranych urządzeń.
Zapraszamy do kontaktu!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl