Szafy mroźnicze

Szafa mroźnicza to coś więcej, niż zwykły zamrażalnik. Imponujący zakres temperatur od -18 aż do -22, pozwala przechowywać produkty głęboko mrożone. Chłodzone od spodu, druciane półki generują ustaloną temperaturę, którą można regulować elektronicznie. Taka szafa mroźnicza jest wyposażona w boczny obieg powietrza, a co za tym idzie, na przechowywanej żywności nie osadza się szron. Zapraszamy do bliższego zapoznania się ze specyfikacją polecanej szafy mroźniczej od Resto Quality.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie korzyści płyną z posiadania szafy mroźniczej w restauracji?

Pionowa, wysoka, bardzo pojemna zamrażarka, czyli szafa mroźnicza, jest przydatnym urządzeniem na kuchni w lokalu gastronomicznym. Z jej posiadaniem wiąże się wiele korzyści, zwłaszcza dla kucharzy. Wygodne przechowywanie produktów, które nie mieszczą się w tradycyjnym zamrażalniku, może znacznie ułatwić pracę. Szafa mroźnicza sprzedawana przez naszą firmę Resto Quality, jest maszyną chłodzącą o idealnych parametrach technicznych. Ustawna, estetyczna, a przede wszystkim pojemna szafa, chłodzi i chroni żywność. Oferowana szafa mroźnicza ma wbudowany zamek, a dodatkowym atutem są drzwi z systemem samozamykającym i opcją zmiany kierunku, w jakim się one otwierają. Zamawiając ten nowoczesny zamrażalnik dla gastronomii, podejmą Państwo doskonałą decyzję. Do zestawu dołączamy nóżki, wyświetlacz LED i półki. Szafa mroźnicza będzie gotowa do użytku, zaraz po jej dostarczeniu do Państwa restauracji.

KONTAKT

12 307 06 72
FAX
12 345 03 28
E-MAIL
info@restoquality.pl
Resto Quality
  • Resto Quality Sp. z o.o. 30-554 Kraków

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego: 0000511822, NIP: 675-150-38-22,
Kapitał zakładowy: 25 000,00 PLN

Dane kontaktowe

Prowadzimy szkolenia z obsługi sprzętów oraz organizujemy pokazy wybranych urządzeń.
Zapraszamy do kontaktu!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl