Filtruj produkty
Dostępność
Nowość

Regały chłodnicze

Asortyment, który wymaga przechowywania w niższej temperaturze, warto wyeksponować na regale chłodniczym. To doskonały sposób na prezentację produktów spożywczych zarówno w sklepie, jak i w restauracji. Regały chłodnicze od Resto Quality posiadają energooszczędne drzwi skrzydłowe lub suwane, szerokie półki i wewnętrzne oświetlenie ledowe. Specjalna konstrukcja znajduje zastosowanie w lokalach samoobsługowych, gdzie klienci sami wybierają interesujące ich produkty. Oferujemy witryny o różnych pojemnościach i wymiarach. Można z nich tworzyć wygodne w użytkowaniu systemy wystawiennicze.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Regały chłodnicze do ekspozycji na wysokim poziomie. Zadbaj o prezentację swojego asortymentu

W każdym sklepie spożywczym i w wybranych lokalach gastronomicznych można spotkać regały chłodnicze, a w nich równo ułożone, pięknie wyeksponowane produkty na sprzedaż. Są one doskonale widoczne dzięki oświetleniu LED i zachęcają, by po nie sięgnąć. Witryny z oszklonymi bokami mieszczą na swoich półkach asortyment różnego typu, od nabiału, przez owoce i warzywa, aż po alkohol. Regał chłodniczy to estetyczny mebel do supermarketu, jak też osiedlowego sklepu czy baru z samoobsługą. Nasza firma Resto Quality dostarczyła dla Państwa witryny z drzwiami skrzydłowymi oraz suwanymi, które są wytworzone przez renomowanych producentów mebli do gastronomii. Mimo wysokiej jakości produktów, ceny za regały chłodnicze są bardzo przystępne. Każdy zestaw zawiera nie tylko urządzenie do prezentacji asortymentu, ale także komplet półek, kółka i wbudowaną kurtynę nocną. Jeśli mają Państwo pytania o regały chłodnicze z naszego sklepu, zapraszamy do kontaktu.

KONTAKT

12 307 06 72
FAX
12 345 03 28
E-MAIL
info@restoquality.pl
Resto Quality
  • Resto Quality Sp. z o.o. 30-554 Kraków

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego: 0000511822, NIP: 675-150-38-22,
Kapitał zakładowy: 25 000,00 PLN

Dane kontaktowe

Prowadzimy szkolenia z obsługi sprzętów oraz organizujemy pokazy wybranych urządzeń.
Zapraszamy do kontaktu!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl