Lodówki minibar

Mała lodówka na napoje będzie dobrym wyborem do baru, gdzie chcemy mieć pod ręką najpotrzebniejsze produkty wymagające schłodzenia, a także do pokoju w hotelu, który zamierzamy zaopatrzyć w minibar. Proponujemy chłodziarki o niewielkich pojemnościach (35 l, 40 l). Taki sprzęt znakomicie sprawdzi się, jako lodówka do baru i pokoju hotelowego. Dwie półeczki, ledowe oświetlenie i uniwersalne wymiary to najważniejsze cechy, wyróżniające nasze chłodziarki. Zapraszamy po wybór profesjonalnego minibaru, którego jakość i cena sprostają Państwa oczekiwaniom.

Prezentujemy minibar do hotelu i do baru – lodówkę na napoje, ale nie tylko

Coraz więcej pokoi hotelowych posiada na wyposażeniu estetyczny minibar, w którym goście znajdują napoje i małe przekąski. Specjalnie dla właścicieli hoteli i pensjonatów, nasza firma Resto Quality poszerzyła ofertę o lodówki na napoje, pełniące funkcję minibaru. Takie urządzenie chłodnicze działa, jak zwykła lodówka. Z tą różnicą, że dzięki niewielkim rozmiarom, nie zajmuje wiele miejsca, pozwalając zaoszczędzić przestrzeń. W lodówce zmieści się sporo produktów, np. napoje gazowane, woda, szampan, piwo, miniaturki luksusowych alkoholi, orzeszki i chipsy. Cena mini chłodziarki jest zależna od jej pojemności i zakresu temperatur, dlatego zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją techniczną naszych minibarów. Warto podkreślić, że pokój hotelowy, w którym znajduje się lodówka na napoje, ma dużo wyższy standard i jest chętniej wybierany przez gości. Chcąc zadbać o zadowolenie swoich klientów, dobrze zatem zaopatrzyć się w mini lodówkę.

KONTAKT

12 307 06 72
FAX
12 345 03 28
E-MAIL
info@restoquality.pl
Resto Quality
  • Resto Quality Sp. z o.o. 30-554 Kraków

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego: 0000511822, NIP: 675-150-38-22,
Kapitał zakładowy: 25 000,00 PLN

Dane kontaktowe

Prowadzimy szkolenia z obsługi sprzętów oraz organizujemy pokazy wybranych urządzeń.
Zapraszamy do kontaktu!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl